Ubytovanie

pohodlné
a príjemné izby

Našim klientom sa snažíme vytvoriť podmienky na nezabudnuteľný pobyt, počas ktorého si oddýchnu a načerpajú novú energiu. Držíme sa nášho motta „Váš domov mimo domova“ a veríme, že počas pobytu u nás sa cítia komfortne a príjemne. V Hoteli Granit Piešťany-kúpeľný ústav sa nachádza 67 priestranných izieb s kapacitou 149 lôžok. Naši hostia môžu byť ubytovaní v jednolôžkových, dvojlôžkových, trojlôžkových a jednej štvorlôžkovej izbe. Každá izba je vybavená samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, WC, TV, rádiom, telefónom a chladničkou.

Doprajte si luxus v apartmánoch

V ponuke sú aj 2 priestranné a moderne zariadené apartmány, ktoré splnia očakávania aj toho najnáročnejšieho klienta. Pohľad z izieb zaručuje krásny výhľad do podmaňujúceho a tichého prostredia krásne upraveného parku plného zelene a kvitnúcich záhonov, kde sa spája najunikátnejší prvok ticha a oddychu v ušľachtilom prostredí v bezprostrednej blízkosti centra mesta.

Zariadenie apartmánov pozostáva z priestrannej a vstupnej chodby, spálne s manželskou posteľou, spoločensko – obývacou miestnosťou s jedálenským stolom. Kúpeľne sú vybavené vaňou a samostatným WC, TV, rádiom a chladničkou.

Bezbariérová izba je umiestnená na prízemí hotela a hosť má k dispozícii výťah na presun do ostatných priestorov nielen hotelových častí ale aj kúpeľno – zdravotníckých.

Stiahnite si kompletný cenník ubytovania a komplexných kúpeľných pobytov platný od 15.01.2018.


Developed by Madviso.