Špeciálne ponuky

Polovnícke slávnosti – 28. október 2017

Dňa 28.10.2017 sa uskutočnili Poľovnícke slávnosti v Hoteli Granit Piešťany – kúpeľný ústav F. E. Scherera s bohatým programom. Prezentované boli poľovné psy, maľovalo sa deťom na tvár, predviedli sa aj sokoliari a nechýbala ani dychová hudba. Prítomní sa mohli občerstviť pravým gulášom z diviny, ochutnať pagáče a koláčiky z domácej kuchyne hotela a na záver programu sa uskutočnila aj Ekumenická Svätá omša.


DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ – Hotel Granit Piešťany – kúpeľný ústav F. E. Scherera

Dňa 29.9.2017 sa uskutočnil prvý ročník podujatia Dňa otvorených dverí v Hoteli Granit Piešťany – kúpeľný ústav F. E. Scherera. Celé podujatie sprevádzal a moderoval Robo Papp a nebola núdza ani o zaujímavú bubnovú šou s Campanou Batucadou, o zábavu detí sa postaral Klaun Excelento a návštevníci si okrem prehliadky balneoterapeutických a hotelových priestorov kúpeľného ústavu mohli prezrieť aj ukážky vojenskej techniky.


LETNÉ KÚPANIE V CENTRE PIEŠŤAN

V lete sa uskutočnilo kúpanie v hoteli Granit Piešťany, kde si každý mohol vyskúšať naše bazény a schladiť sa počas horúcich letných dní. Kúpanie bolo pre širokú verejnosť – dospelých a deti, s množnosťou kúpiť si aj pernamentku.


Ponuku možno uplatniť: 1. 6. - 31. 12. 2017

KRYOTERAPIA – Kúpeľno-rekondičný pobyt

KRYOTERAPIA - kúpeľno -rekondičný pobyt zahŕňa ubytovanie v ½ dvojlôžkovej izbe, plnú penziu alebo polpenziu, lekársku prehliadku, procedúry kryoterapie a iné liečebné procedúry . Výsledkom je vytvorenie obranyschopnosti organizmu. Pozitívna telesná reakcia na kryoterapiu je podporným prvkom pri liečbe skrytých chorôb – zápal kĺbov, skleróza multiplex, dna, Alzheimerova a Parkinsonova choroba, zmeny na chrbtici, stavy po mozgovej obrne a ďalších. Tiež napomáha pri rehabilitáciách a urýchľuje hojenie rán.

(SK) od 49 € / osoba / noc

Ponuku možno uplatniť: 1. 1. - 31. 12. 2017

Víkendový pobyt

Víkendový pobyt zahŕňa ubytovaniev 1/2 dvojlôžkovej izbe, polpenziu, vstup do vonkajšieho a vnútorného bazéna a vstup do posilňovne.

79,- EUR /person/stay