Reštaurácia a bar

Lobby bar František

Srdečne vás pozývame na príjemné posedenie v bare, ktorý sa nachádza za recepciou hotela. Bar nesie meno zakladateľa kúpeľného ústavu, lekára a balneológa Dr. Františka Scherera, z iniciatívy ktorého bol kúpeľný ústav zriadený. Bar je zariadený v modernom a veľmi vkusnom štýle. Atmosféru posedenia vám určite spríjemní priateľský a ochotný personál, ktorý vám pomôže pri výbere z množstva studených i teplých nápojov, čerstvých ovocných štiav podľa vášho vlastného výberu, domácich osviežujúcich limonád. Nezabudnite ochutnať naše skvelé domáce štrúdle podávané s kávou jedinečnej chuti, pretože ide o našu vlastnú značku Granit cafe. V ponuke sú tiež kontinentálne a francúzske raňajky. Čarovná atmosféra baru je umocnená krásnym výhľadom do rozľahlého upraveného parku. Počas slnečných dní je tu vonkajšia terasa, ktorá je súčasťou baru. V štvrtky je atmosféra v bare spríjemnená tónmi živej hudby. Pre nadšencov hier je k dispozícii šachový stolík, biliardová miestnosť a rôzne spoločenské hry.

Hotelová jedáleň

Jedáleň sa nachádza na 1.poschodí a je zariadená vo veľmi príjemnom štýle v jemných farebných odtieňoch. Vkusná dekorácia a živé kvety dotvárajú celkovú atmosféru prostredia.


Pre klientov je zabezpečená strava vo forme plnej penzie. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov, samozrejmosťou je bohatý výber studených a teplých nápojov ako káva, varená čokoláda, čaj, džúsy. Obedy a večere si hostia vyberajú z ponuky jedál. Bohatá a pestrá kuchyňa ponúka široký repertoár jedál od domácich špecialít po vegetariánske jedlá, diétne stravovanie s prevahou zeleninových šalátov. Každý si určite vyberie a nájde to pravé. Nezabúdame rešpektovať zdravotný stav našich klientov.Cenník stravovanie

Forma stravovania dospelí deti
Granitka (štrúdľa + Granit café) 2,49 € 2,49 €
Raňajky 6,00 € 5,00 €
Kontinentálne raňajky 4,50 € 4,50 €
Francúzske raňajky 3,30 € 3,30 €
Obed 6,00 € 5,00 €
Večera 6,00 € 5,00 €
Polpenzia 12,00 € 10,00 €
Plná penzia 18,00 € 15,00 €

Stiahnite si kompletný cenník ubytovania, stravovania, komplexných kúpeľných pobytov, zdravotných vyšetrení a procedúr.
 

Developed by Madviso.