Restaurant and bar

Lobby bar František

Srdečne vás pozývame na príjemné posedenie v bare, ktorý sa nachádza za recepciou hotela. Bar nesie meno zakladateľa kúpeľného ústavu, lekára a balneológa Dr. Františka Scherera, z iniciatívy ktorého bol kúpeľný ústav zriadený. Bar je zariadený v modernom a veľmi vkusnom štýle. Atmosféru posedenia vám určite spríjemní priateľský a ochotný personál, ktorý vám pomôže pri výbere z množstva studených i teplých nápojov, čerstvých ovocných štiav podľa vášho vlastného výberu, domácich osviežujúcich limonád. Nezabudnite ochutnať naše skvelé domáce štrúdle podávané s kávou jedinečnej chuti, pretože ide o našu vlastnú značku Granit cafe. V ponuke sú tiež kontinentálne a francúzske raňajky. Čarovná atmosféra baru je umocnená krásnym výhľadom do rozľahlého upraveného parku. Počas slnečných dní je tu vonkajšia terasa, ktorá je súčasťou baru. V štvrtky je atmosféra v bare spríjemnená tónmi živej hudby. Pre nadšencov hier je k dispozícii šachový stolík, biliardová miestnosť a rôzne spoločenské hry.

HOTEL DINING ROOM

The dining room is located on the 1st floor and is furnished in a comfortable style in soft colours. The tasteful décor and live flowers complete the overall atmosphere in the room.

Meals are provided to clients on a full board basis. Breakfasts are served in a buffet, which includes a broad selection of cold and warm beverages, including coffee, hot chocolate, tea and juice options. Guests select from a range of meals for lunches and dinners. The rich and varied selection of meals offered by our kitchen ranges from local specialities to vegetarian options, and diet-conscious meals with many green salads. Everyone is sure to find exactly what they are looking for. We take the health of our clients very seriously.

PRICE LIST FOR MEALS

MEAL OPTIONS ADULTS CHILDREN
Granitka (Granit coffee + strudel) €2.49 €2.49
Breakfast €6.00 €5.00
Continental breakfast €4.50 €4.50
French breakfast €3.30 €3.30
Lunch €6.00 €5.00
Dinner €6.00 €5.00
Half board €12.00 €10.00
Full board €18.00 €15.00

Download our complete price list for accommodations, meals, comprehensive spa stays, medical examinations and procedures.

 
Developed by Madviso.