Accomodations

pohodlné
a príjemné izby

Našim klientom sa snažíme vytvoriť podmienky na nezabudnuteľný pobyt, počas ktorého si oddýchnu a načerpajú novú energiu. Držíme sa nášho motta „Váš domov mimo domova“ a veríme, že počas pobytu u nás sa cítia komfortne a príjemne. V Hoteli Granit Piešťany-kúpeľný ústav sa nachádza 67 priestranných izieb s kapacitou 149 lôžok. Naši hostia môžu byť ubytovaní v jednolôžkových, dvojlôžkových, trojlôžkových a jednej štvorlôžkovej izbe. Každá izba je vybavená samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, WC, TV, rádiom, telefónom a chladničkou.

INDULGE IN OUR LUXURY APARTMENTS

2 spacious and contemporarily furnished apartments are available to meet the expectations of the most demanding clients. The view from each room is a beautiful glimpse into the enthralling and quiet environment of our beautifully landscaped park full of greenery and flowering beds, combining the unique elements of rest and relaxation in a refined environment in close proximity to the city centre.

Apartments are equipped with a spacious entrance foyer, a bedroom with a queen-sized bed and a living room with a dining table. The bathrooms are equipped with tubs and a separate WC; a TV, radio and refrigerator are also provided.

A handicapped-accessible room is located on the ground floor of the hotel and a lift is available to give guests access to other parts of the hotel in addition to the spa and medical areas.

Download our complete price list for accommodations, and comprehensive spa stays valid from 1.11.2016.

Developed by Madviso.