Top

Špeciálne ponuky

Ponuku možno uplatniť: 1. 6. - 31. 12. 2017

KRYOTERAPIA – Kúpeľno-rekondičný pobyt

KRYOTERAPIA - kúpeľno -rekondičný pobyt zahŕňa ubytovanie v ½ dvojlôžkovej izbe, plnú penziu alebo polpenziu, lekársku prehliadku, procedúry kryoterapie a iné liečebné procedúry . Výsledkom je vytvorenie obranyschopnosti organizmu. Pozitívna telesná reakcia na kryoterapiu je podporným prvkom pri liečbe skrytých chorôb – zápal kĺbov, skleróza multiplex, dna, Alzheimerova a Parkinsonova choroba, zmeny na chrbtici, stavy po mozgovej obrne a ďalších. Tiež napomáha pri rehabilitáciách a urýchľuje hojenie rán.

od 49 € / osoba / noc
Ponuku možno uplatniť: 1. 1. - 31. 12. 2017

Víkendový pobyt

Víkendový pobyt zahŕňa ubytovaniev 1/2 dvojlôžkovej izbe, polpenziu, vstup do vonkajšieho a vnútorného bazéna a vstup do posilňovne a 0,3 l šampanského.

79,- EUR /osoba/pobyt
Ponuku možno uplatniť: 1. 6. - 31. 12. 2017

Relaxačný kúpeľný pobyt

Relaxačný kúpeľný pobyt zahŕňa nielen ubytovanie a plnú penziu, ale aj lekárske prehliadky a procedúry na základe odporúčania lekára. Vďaka komplexnému liečebnému programu sa nemusíte o nič starať, len o váš oddych. Všetky procedúry sú podávané priamo v hoteli v časti BALNEO-TERAPIA.

od 43,- EUR /osoba/noc
Ponuku možno uplatniť: 1. 6. - 31. 12. 2017

Senior kúpeľný pobyt

Senior kúpeľný pobyt zahŕňa nielen ubytovanie a plnú penziu, ale aj lekárske prehliadky a procedúry na základe odporúčania lekára. Vďaka komplexného liečebného programu sa nemusíte o nič starať, len o váš oddych. Všetky procedúry sú poskytované priamo v hoteli, v časti BALNEO-TERAPIA.

od 45,- EUR /osoba/noc
Copyright © 2015 HOREZZA, a.s. Všetky práva vyhradené
by VISIBILITY