Relax

RELAXATION AT GRANIT HOTEL PIEŠŤANY ***

Granit Hotel Piešťany - Spa Institute offers a range of activities clients and guests can enjoy in addition to their rehabilitation and medical procedures inside and around the hotel itself. Attractive hotel services and relaxation options include a romantic ride in our unique French carriage around Piešťany, which promises an unforgettable experience. Active relaxation is close at hand with the multi-function court available at the hotel for football, netball, volleyball, handball, basketball and badminton enthusiasts. Visitors may also enjoy the lower impact but just as fascinating French game of petanque. The outdoor swimming pool is open during the summer with the new covered pool open year-round. The hotel has a billiards room with library, training room with a projection screen and other sundry equipment with capacity for 50. The beautifully maintained park with fountain and outdoor terrace are the perfect place to relax surrounded by greenery and flower beds. Live music performances are scheduled twice a week to make the experience even more enjoyable. The hotel has bicycle rentals for those who want to see the city and make trips into nearby areas.

Tradičný francúzsky kočiar

Zastavte sa v čase a vychutnajte si nezabudnuteľný zážitok v podobe jazdy vo francúzskom dobovom kočiari. Hotel Granit poskytuje túto exkluzívnu službu ako jediný. Prechádzka v koči po kúpeľnom meste určite spríjemní váš pobyt a tento zážitok bude pre vás nezabudnuteľný. Kočiar je unikát, bol vyrobený na objednávku. Kombinácia olivovozelenej farby so zlatými komponentmi s béžovým koženým interiérom pridávajú na jeho exkluzivite. Koč je ťahaný párom bielych koní. Jazdí za každého počasia, pretože je vybavený strieškou, takže klienti si môžu vychutnať jazdu v pohodlí a komforte bez ohľadu na ročné obdobie či počasie. Profesionálni kočiši sa o vás postarajú naozaj kráľovsky.


Cenník jazdy na koči

aktivity
aktivity

Anglický park

Hotel Granit je zasadený do krásneho anglického parku. Množstvo stromov, kvitnúcich kríkov a ozdobných kvetinových záhonov poteší oko a pohladí dušu každého návštevníka. Oáza pokoja a zelene ponúkajú dokonalý oddych a relax. V prednej časti parku sa nachádza fontána s vonkajším sedením, v zadnej časti parku je multifunkčné ihrisko, petangové ihrisko a vonkajšia terasa, kde si môžu hostia posedieť a vychutnať pokojnú uvoľnenú atmosféru.

Multifunkčné ihrisko

V areáli hotela sa nachádza moderné multifunkčné ihrisko, kde si nadšenci športu môžu zahrať rôzne druhy športov ako futbal, nohejbal, volejbal, basketbal či bedminton. Športové vybavenie zapožičiava hotel, takisto aj bicykle.
aktivity
aktivity

Biliard

Biliardová miestnosť sa nachádza pri lobby bare za recepciou. Táto spoločenská hra je spestrením voľných chvíľ. V miestnosti sa nachádza aj malá knižnica, takže milovníci kníh si tu môžu posedieť pri káve, čaji či inom nápoji a vychutnať si pokojnú atmosféru.

Petang-šport s francúzskym šarmom

Hotel má k dispozícii petangové ihrisko. Petang vznikol vo Francúzsku a snúbi v sebe šport s hrou. Na jednej strane je to príjemná spoločenská zábava, ale na strane druhej si ho môžete zahrať ako vrcholový šport so všetkým, čo k nemu patrí. Ku hre potrebujete len guľu, malé ihrisko a dobrú náladu. Pri tejto hre neexistujú žiadne vekové obmedzenia. Sústredenosť, presnosť a taktika sú najdôležitejšie prvky tejto zábavnej hry.
aktivity
aktivity

Živá hudba

Príjemným doplnkom a spestrením posedenia v bare František sú živé hudobné večery. Klavírny a huslový virtuóz majú pripravení celý repertoár hudobných šlágrov, pri ktorých si môžu hostia posedieť, zrelaxovať a vychutnať si po celom dni pohár kvalitného vínka či iného nápoja.

Vonkajší a vnútorný bazén

Klientom a návštevníkom sú k dispozícii dva bazény. Nový moderný vnútorný bazén s celoročnou prevádzkou je krytý a má dĺžku 20 metrov. Vonkajší bazén s dĺžkou 25 metrov je v prevádzke v letných mesiacoch. Je vybavený lehátkami a sprchami.

Terasa

Drevená vonkajšia terasa so sedením je súčasťou lobby baru František. Posedenie na slniečku s výhľadom do krásne upraveného parku s chutným nápojom či inou špecialitou z baru František je balzamom na dušu.

Školiaca miestnosť

V našom hoteli sa nachádza moderná školiaca miestnosť určená na organizovanie prednášok, seminárov, školení či iných pracovno-vzdelávacích a spoločenských podujatí. Miestnosť má kapacitu 50 miest a je situovaná na 1.poschodí. V prípade záujmu klienta je možnosť prenájmu v cene 10 Eur/hod., prípadne 99 Eur/ deň. Vybavenie školiacej miestnosti:

  • WIFi pripojenie
  • HD projektor so vstupom VGA
  • projekčné plátno
  • ozvučenie miestnosti
  • CD prehrávač, prípadne možnosť zapojenia iného zdroja zvuku pomocou AUX
  • notebook
aktivity