Top

O hoteli

HOTEL GRANIT

PIEŠŤANY ***

KÚPEĽNÝ ÚSTAV

Hotel Granit Piešťany-kúpeľný ústav, patrí do hotelovej siete spoločnosti HOREZZA, a.s. Budova hotela je z roku 1853 a má podobu krásneho zámočku. Hotel sa nachádza v centre mesta a je zasadený do krásne upraveného parku, ktorý svojou pokojnou a príjemnou atmosférou láka na prechádzky, relax a posedenie v prostredí plnom zelene a kvetinových záhonov. Vďaka novému termálnemu vrtu, kvalitným prírodným liečebným zdrojom a úrovni zdravotných služieb patrí Hotel Granit k popredným protireumatickým kúpeľom v Európe. Horúce minerálne pramene s vysokým obsahom síry vyvierajúce z hĺbky 2000 m a sírne bahno s veľkou tepelnou vodivosťou a vysokou redukčnou schopnosťou sú základnými prostriedkami klasickej liečebnej piešťanskej kúry. Súčasťou hotela je zdravotný úsek s odborným zdravotným personálom, ktorý poskytuje liečbu všetkých foriem zápalových a degeneratívnych reumatických chorôb, funkčných porúch chrbtice, poúrazových stavov a stavov po ortopedických operáciách. Okrem samotnej liečby uvedených ochorení sa venuje aj prevencii a regenerácii. Všetky kúpeľno-liečebné procedúry je možné absolvovať aj ambulantne. Hotel ponúka ubytovanie a stravovanie v príjemnom prostredí s jedinečnou atmosférou. Našim klientom je k dispozícii bar s vonkajšou terasou, biliard, knižnica, posilňovňa, vonkajší aj vnútorný bazén, multifunkčné ihrisko či petang. Nadšenci cyklistiky si môžu zapožičať bicykle a spoznávať krásy Piešťan a okolia.

UBYTOVANIE

Klientom poskytujeme ubytovanie v jednolôžkových, dvojlôžkových izbách, trojlôžkových a jednej štvorlôžkovej izbe, ktoré sú vybavené samostatnou kúpeľňou a sociálnym zariadením, rádiom, TV SAT, telefónom a chladničkou. V ponuke sú aj dva luxusne zariadené a vybavené apartmány. Pohľad z izby zaručuje krásny výhľad do podmaňujúceho a tichého prostredia krásne upraveného parku plného zelene a kvitnúcich záhonov, kde sa spája najunikátnejší prvok ticha a oddychu v ušľachtilom prostredí v bezprostrednej blízkosti centra mesta.

POZRITE SI NAŠE IZBY

Stravovanie a bar František

Pre hostí je zabezpečená strava vo forme plnej penzie, ktorá sa podáva v príjemných priestoroch novozrekonštruovanej jedálne. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov, obedy a večere výberom z ponuky jedál, ktorá zodpovedá najmodernejším dietetickým zásadám a rešpektuje požiadavky a zdravotný stav klientov.

Hotelový bar nesie meno zakladateľa Kúpeľného ústavu, Dr. Františka Scherera. Vďaka iniciatíve známeho lekára a balneológa bol kúpeľný ústav zriadený a spočiatku slúžil na liečenie a doliečovanie zranených vojakov. Bar je situovaný za recepciou, je zariadený v príjemnom modernom štýle a ponúka návštevníkom posedenie pri rôznych druhoch studených a teplých nápojov, čerstvých ovocných šťavách a výbornej káve vlastnej značke GRANIT cafe. V bare si klienti môžu pochutnať na kontinentálnych či francúzskych raňajkách, vlastnej domácej štrúdli a iných dobrotách. Súčasťou baru je vonkajšia terasa, ktorá je obľúbeným miestom na posedenie počas slnečných letných dní. Z terasy je krásny výhľad do očarujúceho parku. Atmosféra v bare je spríjemnená živou hudbou.

REŠTAURÁCIA A BAR

Biliard, knižnica, športové aktivity

Pre milovníkov kníh a biliardu je tu útulná miestnosť, ktorá slúži aj na komornejšie posedenie priateľov. V areáli hotela sa nachádza moderné multifunkčné ihrisko, kde si nadšenci športu môžu zahrať futbal, nohejbal, volejbal, basketbal, hádzanú či bedminton. Na svoje si prídu aj fanúšikovia petangu, ktorý si môžu zahrať na špeciálnom petangovom ihrisku. Hotel je vybavený vonkajším i vnútorným bazénom, posilňovňou a požičovňou bicyklov.

Relax

Kúpeľné pobyty a relax

Pred nástupom na kúpeľný pobyt sa klient podrobí komplexnej lekárskej prehliadke a individuálnemu pohovoru s lekárom, ktorý zostaví pre klienta program liečebných procedúr. Liečebných procedúr je viac ako 40 a pri väčšine z nich sa využíva unikátna termálna voda. V ponuke je množstvo masáží, rehabilitácií, vodoliečba, teploliečba, svetloliečba, elektroliečba, uhličitá terapia, bahenné zábaly, fango zábal, zrkadlisko, oxygenoterapia, biolampa a mnoho ďalších špeciálnych procedúr, ktoré sa dajú absolvovať ako kúpeľný pobyt alebo v podobe ambulantnej liečby.

REHABILITACIA
Copyright © 2015 HOREZZA, a.s. Všetky práva vyhradené
by VISIBILITY